ציוד ומזון לבעלי חיים

כתובת שלנו:

הרצל 87, רחובות

משלוחים חינם

בקניה מעל 100 ₪

Menu

ציוד ומזון לבעלי חיים

כתובת שלנו:

הרצל 87, רחובות

משלוחים חינם

בקניה מעל 100 ₪

Menu

חנות החיות לחיות באהבה – המרכז לבעלי חיים הינה חנות נהדרת לחיות ואנשים. לחיות באהבה הינה חנות מובילה למזון ומוצרים לכלבים, חתולים, דגים, ציפורים ומכרסמים.

החנות ממוקמת ברחובות ונותן שירות לתושבי העיר רחובות, נס ציונה באר יעקוב גדרה והישובים בסביבה. בלחיות באהבה תמצאו גוון רחב של מוצרים ובהם מזון לכלבים, מזון לחתולים, ציוד ואביזרים לחיות מחמד. בחנות חיות שלנו תמצאו את כל הנדרש לחיות בצד חוויית שירות מעולה ומקצועי, קנייה מהנה, מגוון רחב של מוצרים ומבצעים. *משלוחים חינם!! והתחייבות למחיר ללא תחרות !!

בחנות החיות שלנו תמצאו את כל סוגי המזון היבש והחטיפים לכלבים, לחתולים ולחיות האחרות; כמו גם מוצרים משלימים לטיפוח, אילוף ונסיעה.

כלבים – ניתן להשיג מגוון רחב של מזון לכלבים, מזון רפואי לכלבים, חטיפים לכלבים, צעצועים, רצועות וקולרים לכלבים, מלונות לכלבים, מיטות לכלב, כלוב אילוף, גדר תיחום, כלוב נסיעה, תכשירי ניקוי, אמפולות ותרסיסים נגד פרעושים וקרציות ועוד.
חתולים – מגוון רחב של מזון לחתולים, מזון רופאי לחתולים, צעצועים לחתולים, שירותים לחתול, מתקני גרוד לחתול, אמפולות ותרסיסים נגד פרעושים וקרציות, ועוד מוצרים רבים.
מכרסמים – מגוון רחב של מזונות למכרסמים, משחקים למכרסמים, צעצועים למכרסמים, ועוד..
ציפורים –    מגוון רחב של מזונות לציפורים, משחקים לציפורים, צעצועים לציפורים, ועוד..

בנוסף אנו ניתן לרכוש אצלנו גם תכשירי ניקיון וטיפוח וכן תרופות לחיות; בגדים ואביזרים לכלבים וחתולים, משחקים וכלי אוכל לחיות; פטנטים ומוצרים חדשים וייחודיים שיש רק לנו , מכונת חריטת תגי שם לכלב ולחתול במקום.

בלחיות באהבה שמים דגש על מקצועיות שירות ומחיר ללקוח, חנות חיות יש צוות מקצועי ואדיב, שישמח תמיד לתת לכם שירות, לייעץ, להמליץ ולעזור לכם להגיע עם הדברים לאוטו. כמו כן אנו מעסיקים מספר רב של שליחים, כולם אדיבים ומקצועיים, שישמחו לספק לכם את המשלוח עד לפתח ביתכם.
כדי לתת פתרונות נוספים לבעלי הכלבים קיימת מספרה לכלבים וחתולים בחנות במחירים ללא תחרות , ובה סַפּרים וספריות מנוסים המספרה שלנו מקצועית, נקייה, תקניה, עדכנית ומפנקת.

חנות חיות לחיות באהבה שמה לה למטרה לתת מענה ללקוחותיה בכל תחום הנוגע לחיות, וזאת כדי להבטיח את הטוב ביותר לכם ולחיות שלכם.

חנות לחיות באהבה המרכז לבעלי חיים – 08-6744114   054-5550601

*משלוח חינם מעל 100 ש"ח